Педесет Нијанси Ослободени | Ladies Night Cineplexx, Hrvatska, Četvrtak, 08. Veljača 2018

Драги дами, ви го претставуваме најголемиот Ladies Night во Cineplexx!
Подгответе се за најлудата и најсекси дружба со г-дин Греј.
Само за вас подготвивме незаборавно дружење со специјална програма, забава и подароци:
- Освежително добредојде за секоја дама со Сковин пенливо вино
- Прочитајте ги актуелните содржини на списанието за жени Портрет
- Пробајте го неверојатниот Crush coffee **** & body scrub и добијте и ваучер со 10% попуст
- Подарок Penti хулахопки од Sara Fashion
- Зачини ја вечерта со Durex
- Подароци и изненадувања од Anabella Beauty Spot
- Подароци и изненадувања од Avon

Во фоајето на Cineplexx овековечи го овој момент вреден за паметење со специјална фото акција...сите дами таа вечер ги очекува несекојдневна поставка.
Дали сте подготвени за прв пат да влезете во темната соба на Кристијан Греј и лудо да се забавувате? Sexy Shop Valijant ќе се погрижи за ова незаборавно искуство.

Билетите се пуштени во продажба, секако побрзајте и осигурајте си ги вашите места бидејќи оваа дружба не се пропушта!

Četvrtak, 08. Veljača 2018, Hrvatska, Педесет Нијанси Ослободени | Ladies Night Cineplexx

Maknite ovakve pisoare!! Odmah!

Maknite ovakve pisoare!! Odmah!

Utorak 01. Svibanj 2018
**** USA Hot Videos Full HD

**** USA Hot Videos Full HD

Ponedjeljak 07. Svibanj 2018
Naughty America Hot Girls *** Videos
Četvrtak 03. Svibanj 2018
*** Pictures Hot Girls ***
Ponedjeljak 07. Svibanj 2018
Zagreb Beer Fest 2018.
Četvrtak 17. Svibanj 2018
Roger Waters live in Zagreb, Croatia
Nedjelja 06. Svibanj 2018
Spring Break 2018 by:Collegium
Petak 27. Travanj 2018
Roger Waters u Areni Zagreb
Nedjelja 06. Svibanj 2018
Pronaći više zanimljivih događanja
Dobiti preporuke o događajima na temelju svoje Facebook ukusu. Nabavite ga sada!Pokaži mi odgovarajuće događaje za meneNe sada